Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

SPA & WELLNESS

Bezpieczna przystań, która pozwala odzyskać stand harmonii ciała i ducha.

RAJ DLA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

W przestronnym basenie o powierzchni ponad 80 m2 każdy z gości poczuje się jak ryba w wodzie. Wydzielona w nim strefa płytka zagwarantuje bezpieczne warunki do pływania oraz wodnych zabaw dla całej rodziny, szczególnie dla najmłodszych.
W strefie relaksu będzie można wypocząć na wygodnych leżakach w otoczeniu przyjemnych aromatów i odprężającej muzyki.
Stefa saun przyniesie relaks i ukojenie, a jednoczenie zapewni wiele korzyści zdrowotnych.
Szeroki wybór profesjonalnych zabiegów SPA to gwarancja wyciszenia, odpowiednia pielęgnacja i efekty upiększające – wszystko w jednym miejscu.
Jacuzzi z wieloma dyszami masującymi odpręży i rozluźni ciało oraz pozwoli na odprężenie w towarzystwie rodziny lub znajomych.
Strefa fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt powstanie z myślą o osobach, które na co dzień dbają o formę lub chcą aktywnie spędzić wolny czas.