Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

DEKPOL S.A.

Tworzymy całość

ZBUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy mieszkania, apartamenty, lokale handlowe, jak również condohotele zapewniające klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu z inwestycji.

Działalność deweloperską koncentrujemy głównie w Polsce Północnej, gdzie rokrocznie umacniamy swoją pozycję głównie dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów. Z każdym kolejnym rokiem niemal podwajamy liczbę sprzedawanych lokali bijąc regularnie nowe rekordy. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ponad 500 mieszkań i domów.

W Gdańsku realizujemy obecnieOsiedle Młoda MorenaOsiedle Młoda Morena ParkOsiedle Zielone oraz Jaworowe Wzgórze.

Na Pogórzu koło Gdyni realizowane jest Osiedle Na Fali, a w okolicach Tczewa Nowe Rokitki Park oraz Osiedle Nowe Rokitki.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

Poza działalnością deweloperską specjalizujemy się także w usługach generalnego wykonawstwa i produkcji osprzętu do maszyn budowlanych – w szczególności łyżek koparkowych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy dbać o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Gwarantuje to wysoki ponad przeciętny standard naszych inwestycji przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej mamy już 25 lat doświadczenia i cały czas bardzo dynamicznie rozwijamy się. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

www.dekpolmieszkania.pl