Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.

Jeden z naszych hoteli osiągnął 12% zwrotu rocznego w III kwartale 2018 roku*
* sprawdź szczegóły

ZNAMY SIĘ NA HOTELACH

Hotel Grano jest kolejną inwestycją, której inwestorem oraz generalnym wykonawcą jest Grupa Dekpol. Na naszej liście referencyjnej są takie obiekty jak: Hotel Number One oraz Hotel Almond w Gdańsku, Hotel Nad Wisłą koło Tczewa, Hotel Aubrecht w Pokrzywnicy, Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy oraz Hotel Plaza w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie Grupy Dekpol w zakresie generalnego wykonawstwa, sprzedaży, marketingu, jak i organizacji pracy hoteli już po otwarciu, sprawia że wszystkie zrealizowane obiekty cechuje najwyższa jakość wykonania, unikalny design wnętrz oraz duża wartość inwestycyjna.

ZACZNIJ ZARABIAĆ NA HOTELU GRANO!

Dołącz do tych, którzy mnożą kapitał na bezobsługowym wynajmie i osiągaj ponadprzeciętne zyski w topowej lokalizacji turystycznej. Hotel Grano to bezpieczna inwestycja condo z gwarantowaną stopą zwrotu, która oferuje transparentny system rozliczeń i liczne korzyści.
Nasze doświadczenie w branży hotelarskiej przekładamy na wyniki osiągane przez nasze obiekty. Jeden z naszych hoteli osiągnął 12% zwrotu rocznego w III kwartale 2018 roku*.


Gdańsk miastem milionów turystów


Liczba turystów odwiedzających Gdańsk systematycznie rośnie, średnio o 10% rocznie. Liczne atrakcje i zabytki, walory turystyczne oraz położenie u zbiegu wielu szlaków komunikacyjnych sprawiają, że praktycznie przez cały rok funkcjonujące tu hotele przeżywają prawdziwe oblężenie. Gdańsk to również popularne miejsce podróży wśród cudzoziemców, którzy stanowią już blisko 40% wszystkich osób korzystających z noclegów. Miasto znalazło się w pierwszej trójce rekomendowanych miejsc do odwiedzenia w ramach konkursu „European Best Destination 2017”.

Wg serwisu booking.com, w sierpniowe weekendy Gdańsk notował nawet

90% obłożenie hoteli - wyższe niż popularne dotąd europejskie kierunki turystyczne jak Barcelona, Rzym czy Paryż.

Dobre wyniki branży turystycznej oraz wysoki wskaźnik ADR czyli średnia stawka za nocleg bez śniadania to dobra prognoza dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.

Potwierdzają to wyniki hoteli zrealizowanych przez Dekpol:

Hotel Almond

OTWARCIE MAJ 2016 R. STANDARD

80%

Obłożenie
pokoi

320 PLN

ADR

9.1

ocena
gości

Hotel Number One

OTWARCIE KWIECIEŃ 2017 R. STANDARD

60%

Obłożenie
pokoi

270 PLN

ADR

9.0

ocena
gości