NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Dekpol S.A., ul. Gajowa 31, 83-221 Pinczyn lub jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania.  Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku  Prawo telekomunikacyjne.
Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

ZAINWESTUJ I ZARABIAJ NAWET 8,5%* ROCZNIE

System CONDO to sposób zarządzania własnościowymi pokojami hotelowymi generujący stałe i pewne zyski z najmu.

*Powyższe obliczenia są przeznaczone wyłącznie do celów reklamowych. Obliczenia nie są ofertą handlową w rozumieniu 66 KC

MINIMALNY CZYNSZ GWARANTOWANY 5% W SKALI ROKU

Koszty administracyjne i eksploatacyjne ponosi operator hotelowy - niskie koszty inwestycji: Klient ponosi koszty: Ubezpieczenie, podatek od nieruchomości, fundusz remontowy, opłata marketingowa, opłata za użytkowanie wieczyste gruntu oraz fundusz konserwatorski.
20% wpłata przy umowie przedwstępnej; 40% w trakcie realizacji inwestycji; 40% wpłata przed odbiorem lokalu.
Wyposażenie apartamentu hotelowego wliczone w cenę.
Brak zaangażowania Inwestora w bieżącą działalność hotelu.
Możliwość pobytu przez okres 14 dni w roku (z wyjątkiem terminów wskazanych w regulaminie).
Miejsca parkingowe w hali garażowej do korzystania w części wspólnej

PRZYCHODY 50%/50%

Czynsz proporcjonalny przez 15 lat: 50% przychodu z usług noclegowych całego hotelu.

PODWÓJNY ZYSK

Dwa źródła zysku: przychód z najmu i potencjalny wzrost wartości nieruchomości w czasie.

BEZPIECZEŃSTWO

Lokale sprzedawane są z odrębną własnością.

UMOWA DZIERŻAWY

Długoterminowa umowa i doświadczony operator hotelowy zapewnią kompleksową obsługę obiektu i wynajmu apartamentu.

ZWROT PODATKU

Możliwość odliczenia podatku od towarów i usług VAT.