NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Dekpol S.A., ul. Gajowa 31, 83-221 Pinczyn lub jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania.  Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku  Prawo telekomunikacyjne.
Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

SPA & WELLNESS

Bezpieczna przystań, która pozwala odzyskać stand harmonii ciała i ducha.

RAJ DLA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

W przestronnym basenie o powierzchni ponad 80 m2 każdy z gości poczuje się jak ryba w wodzie. Wydzielona w nim strefa płytka zagwarantuje bezpieczne warunki do pływania oraz wodnych zabaw dla całej rodziny, szczególnie dla najmłodszych.
W strefie relaksu będzie można wypocząć na wygodnych leżakach w otoczeniu przyjemnych aromatów i odprężającej muzyki.
Stefa saun przyniesie relaks i ukojenie, a jednoczenie zapewni wiele korzyści zdrowotnych.
Szeroki wybór profesjonalnych zabiegów SPA to gwarancja wyciszenia, odpowiednia pielęgnacja i efekty upiększające – wszystko w jednym miejscu.
Jacuzzi z wieloma dyszami masującymi odpręży i rozluźni ciało oraz pozwoli na odprężenie w towarzystwie rodziny lub znajomych.
Strefa fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt powstanie z myślą o osobach, które na co dzień dbają o formę lub chcą aktywnie spędzić wolny czas.