NIE ZNALAZŁEŚ TEGO CZEGO SZUKAŁEŚ?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub zostaw kontakt a to my skontaktujemy się z Tobą.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne.
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Dekpol S.A., ul. Gajowa 31, 83-221 Pinczyn lub jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania.  Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku  Prawo telekomunikacyjne.
Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

HOTEL GRANO

Bądź w centrum wydarzeń, poczuj atmosferę Wolnego Miasta Gdańska!

HOTEL GRANO

Historyczny rejon Gdańska, jakim jest centralnie położona Wyspa Spichrzów, był impulsem do powstania Hotelu Grano. Starannie zaprojektowany kompleks, położony nad Motławą w samym sercu miasta, został zainspirowany architekturą zabytkowych spichlerzy. Hotel Grano będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów! W luksusowym obiekcie zaplanowano 136 komfortowych pokoi sprzedawanych w systemie condo o powierzchni od 21 do 47 m2.

Motywem przewodnim designu wnętrz będą wino i kwiaty, które w połączeniu z najwyższej jakości materiałami zadecydują o wyjątkowym charakterze inwestycji. Ten oryginalny projekt to dzieło pracowni Ideograf – Pauliny Czurak. Oprócz nowoczesnego wystroju, w hotelu, zastosowanych zostanie wiele rozwiązań high-end w tym m.in. inteligentne multimedia.

Prawdziwą dumą Hotelu Grano będzie też restauracja, która dzięki współpracy z wybitnymi szefami kuchni wzbogaci kulinarną mapę Trójmiasta. Nowoczesna strefa SPA & Wellness z basenem i saunami pozwoli przyszłym gościom na pełne odprężenie. Natomiast ze wzglę- du na potrzeby klientów biznesowych zaplanowaliśmy przestronną salę konferencyjną. Wszystkie udogodnienia w Hotelu Grano zostały zaplanowane z myślą o maksymalnej wygodzie przyszłych gości. Hotel Grano będzie pewnym, gwarantującym wysoką stopę zwrotu i bezobsługowym produktem inwestycyjnym.

HOTEL GRANO - SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA?

„Il grano” to po włosku pszenica czyli niegdyś jeden z najbardziej popularnych towarów zbytu na Wyspie Spichrzów. Stąd też wywodzi się nazwa ulicy, przy której powstaje nowa inwestycja firmy Dekpol S.A. W przeszłości dynamiczny rozwój Gdańska był zasługą handlowego charakteru miasta, a współcześnie jest to efekt prężnie rozwijającego się biznesu. Nazwa Hotel Grano to z jednej strony hołd oddany historii, a z drugiej nawiązanie do nowo kształtowanej przestrzeni Wyspy Spichrzów, która na lokalnym rynku nieruchomości jest uznawana za inwestycyjne eldorado.

GALERIA